הפצת תורת רבי נחמן מברסלב זיע"א

רבינו הקדוש אמר שספריו הם שמירה גדולה לבית אפילו כשעומדים בתיבה ומגדל, הם טובה גדולה ... חובה על כל יהודי שירכוש את ספריו של ר' נחמן מברסלב...זכותו תגן עלינו אמן.

רבי נחמן סיפר פעם משל על עוצמתם וכוחם של ספריו: פעם היה מלך אחד שבנו יחידו חלה, עד שכל הרופאים משכו ידיהם ממנו והתייאשו מרפואתו. בתוך כך בא רופא מופלג בחכמה מאוד וביקש המלך ממנו בתחנונים גדולים להשתדל עם בנו, והשיב לו את האמת, שרפואתו קשה ורחוקה מאוד, אך אף על פי כן אם יעשו עוד תחבולה אחת, אז אפשר שתהיה לו רפואה, אך איני יודע אם לומר לך זאת התחבולה, משום שהיא דבר קשה וכבד מאוד. המלך הפציר בו מאוד לגלות לו את התחבולה.

השיב הרופא: דע, שבנך הוא חולה מסוכן מאוד בתכלית, עד שכבר אי אפשר לתת לו לתוך פיו אפילו טיפה אחת מסממני הרפואות, אך יש סממני רפואות יקרות כאלה, אשר צלוחית אחת קטנה מאוד עולה לסך אלפי אלפים וצריכים למלא חביות רבות מסממנים היקרים האלה, לקחת בדליים מלאים מהסממנים האלה ולשפוך על בנך החולה, וממילא מובן שכל הסממנים היקרים האלה ילכו לאיבוד לגמרי, אך אף על פי כן יתחזק גופו מעט על ידי זה, ואולי מתוך שישפכו עליו הרבה כל כך, יכנס לתוך פיו גם כן איזה טיפה על כל פנים, על ידי זה אפשר שתהיה לו רפואה. ותיכף ומיד נתרצה המלך לזה וציוה לעשות כן, ועל ידי זה נתרפא בן המלך.


...

*המלצת השבוע - הקהילה היהודית*

מעוניינים להיות חלק מהקהילה היהודית בפייסבוק? בואו והצטרפו למאגר של יהדות נפלאה המתעדכן בכל יום! שיעורים, שירים, הלכות, מאמרים, סגולות ועוד... הקהילה היהודית

...

רוצים לזכות את הרבים ולא יודעים איך?

אם הנושא קרוב ללבכם, גם אתם יכולים לסייע להפצה של שמירת השבת. יש היום אנשים רבים שמעוניינים לשמור שבת, וישמחו לקבל ממכם עידוד, הכוונה, ודוגמא אישית, וכאן כל אחד מאיתנו יכול לסייע - להזכיר - להדריך - וכך לעזור לאנשים שקרובים אליו לקבל על עצמם את המצווה החשובה הזו! מעוניינים לחלק חומרי הסברה על שמירת שבת קודש ? כנסו לאתר שבת.נט (בקישור) מלאו פרטים וישלחו אליכם חומר, חינם!!! לזיכוי הרבים!

...

כך עונים לשדרן סלפן באל-ג'זירה

http://www.holon.co.il/מרדכי קידר מהמחלקה לערבית באוניברסיטת בר-אילן התארח לאחרונה בתחנת הטלוויזיה הערבית אל-ג'זירה, בעקבות ההחלטה להמשיך את הבנייה בירושלים. בניגוד לדוברים הישראלים שמהססים בתשובות נוקבות, קידר ענה לשאלות בצורה ברורה וחדה. "האם על ישראל לבקש רשות ממישהו בעולם", שאל קידר. "זוהי בירתינו מאז 3000 שנה ולעד ולעולמי עולמים". חובה לראות וחובה להפיץ!!!

...

טיסות לאומן - לציונו של רבי נחמן מברסלב זצ"ל

הקיץ בפתח והטיולים מתחילים...
מתארגנות נסיעות בקבוצות מאורגנות נשים/גברים לציונו של רבי נחמן זצ"ל באומן, לעיר
ברסלב שם קבור רבי נתן זצ"ל, לבעל שם טוב הקדוש ועוד... לכל השאלות ולפרטים נוספים - כנסו לאתר
"מעיינות החיים". . טיסות לנשים בלבד! עם הרבנית מרים ארוש... והעיקר שכולנו נזכה להיות אצל רבינו...!
ושתהיה לכולנו בע"ה טיסה נעימה ושהות מועילה ומהנה...
 

...

לאור המצב

לאור המצב הביטחוני הנוכחי, עלינו להתאחד בתפילה למען כלל עם ישראל ובייחוד על יהודי ישראל והעולם.  להרבות בקריאת תהלים, התיקון הכללי, פיטום הקטורת, שיר השירים וכל תפילה למען שלומינו ככלל ובפרט. להרבות בלימוד התורה הקדושה, לקיים שיעורי תורה, לקיים שיעורי נשים, להוציא טלוויזיות מהבית, לחזק את נושא הצניעות ולהמנע כמה שאפשר מלשון הרע (!). עלינו להעתיר בתחינות ובתחנונים אל הקב"ה, בורא על העולמים שישמור עלינו ממזיקים ומכל אוייבינו... ושיבוא משיח צדקנו במהרה בימינו, ויגאלנו גאולה שלמה במהרה בימינו, אמן.
לפרקי התהלים לחצו על 
הקישור.  מומלץ לקרוא את מזמורי התהלים: פרק כ , פרק פג , קכא , קל.

...

אומן ראש השנה - כל מה שרצית לדעת!

לקראת ראש השנה העלה 'שער ברסלב' לקט מאמרים העוסקים בקברי צדיקים, בנסיעה לאומן לראש השנה ובכלל, בקיבוץ הקדוש ובנסיעה לצדיקים מרחבי האתר. אוסף מאמרים על אומן ועל אומן-ראש-השנה, חלק ראשון. באדיבות שער ברסלב.

...

סיפורים מהחיים

סיפור חייו וחזרתו בתשובה של הרב אורי זוהר שליט"א (מתוך אתר "הידברות).
בלחיצה על התמונה ניתן להגיע לאתר של הרב שליט"א.

...

תיקון הנפטרים - להרשמה: 03-9509686 או כוכבית 2610* מכל טלפון.

תיקון הנפטרים הינו תיקון מיוחד שעורך רדיו 2000 פעמים בשנה ביום פטירת צדיק (שכן ביום זה יש שעת רצון).רבנים ואברכים מתפללים ביום זה ועורכים קדיש עבור נשמות הנפטרים (יש להשאיר שמות בטלפון) וזה מועיל מאד לנשמת הנפטר (יש סיפורים רבים על נפטרים שבאו בחלום לקרוביהם וביקשו שיעשו להם תיקון וגם שבאו לאחר התיקון והודו לקרוביהם. את הסיפורים ניתן לשמוע ברדיו 2000, ראו קישור למעלה). התיקון הינו מועיל מאד לנשמה ומעלה אותה מעלה מעלה. תיקון לנפטרים ופעולות שאנחנו עושים בעולם הזה משפיעות על העולמות העליונים. אין זה משנה כל כך לעצם הענין אם התיקון הוא בלימוד תורה או בצדקה או בתפילה. העיקרון הוא שיש תיקון ויש קשר ויש השפעה. התיקון הינו בתשלום שעובר לרבנים ולאברכים לומדי התורה המקיימים את תיקון הנפטרים. להרשמה: 03-9509686 או כוכבית 2610* מכל טלפון.
התיקון הקרוב יתקיים אי"ה ביום א' - ד' בשבט תשע"א יום פטירת הבאבא סאלי זצ"ל.

...

RSS Feed 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

לקישורים נוספים...