פורום אחרית הימים

פרק 147 - השתיקה המסוכנת ביותר

אשכול הותחל ע"י: shirel-   בתאריך: 08-10-2010 10:15   תגובות: 0
  10 Aug 2010, 10:15
shirel- לא נמצא עכשיו באתר. פעילות אחרונה ב: 1/1/0001 12:00:00 AM הנהלת אתר סגולות

Not Ranked
הצטרף ב 03-16-2006
פרק 147 - השתיקה המסוכנת ביותר

פרק 147 - השתיקה המסוכנת ביותר
מסר מיצחק אייזיק         י"ז באב תש"ע

פרשת קדושים   (ויקרא פרק יח)

מתוך האתר: דניאל - מסרים מעולם האמת

"ואת זכר לא תשכב משכבי אשה תועבה הוא
ובכל בהמה לא תתן שכבתך לטמאה בה ואשה לא תעמד לפני בהמה לרבעה תבל הוא. אל תטמאו בכל אלה כי בכל אלה נטמאו הגוים אשר אני משלח מפניכם. ותטמא הארץ ואפקוד עונה עליה ותקיא הארץ את יושביה... ולא תקיא הארץ אתכם בטמאכם אותה, כאשר קאה את הגוי אשר לפניכם. כי כל אשר יעשה מכל התועבות האלה ונכרתו הנפשות העושות מקרב עמם"

 השתיקה מסוכנת ביותר
מסר מיצחק אייזיק         י"ז באב תש"ע

פרשת קדושים   (ויקרא פרק יח)

אוי לנו, בארץ ישראל הקדושה יש טינופת. יש לכלוך אנושי, יש חוצפה יותר גדולה משל טיטוס. טיטוס לפחות היה גוי. הוא עשה דבר איום ונורא, אבל פחות גרוע מהמצעד שעומד להיות מחר ח"ו. שקבוצה של כביכול יהודים, עושים מצעד של העברות הגדולות ביותר כאילו שזה דבר נורמאלי, כאילו שהקב"ה ח"ו לא צודק.

עושים את זה פתוח שכולם יראו. הולכים בצורות לא צנועות ומדגישים את העברה לפני העינים של כל העולם, עם מצלמות טלויזיה ואינטרנט. לפני כל העולם אומרים: אנחנו צודקים ח"ו ולא הקב"ה. ואנחנו היהודים שותקים, חוץ מכמה טובים שמוכנים לומר את האמת.

המטונפים האלה גם מכריזים שתל אביב תהיה ח''ו עיר הבירה של העולם לדבר הזה. ואם כך הם הכריזו, אז תל אביב בסכנה מאד גדולה, כי כמה יכול הקב"ה לתת להם לעשות מה שהם רוצים. זה יותר גרוע ממגדל בבל. הם יפלו, השאלה  היא, כמה יהודים יפלו יחד אתם.

אני רוצה שיהיה ברור, שמצעד התועבה, זה חוצפה הכי גדולה שהיתה אי פעם בעולם הזה, וזאת לא הגזמה. וזה שכביכול יהודים שותקים על זה, זה רע מאד ומי שכן פותח את פיו למחות, הוא ינצל.

ואלה ששותקים כי לא רוצים שהילדים ישמעו על כך, זאת לא הסיבה. כי הרבה מקומות, גם בישיבות, בארץ ובחו"ל, מלאים עם העבירה הזאת. וכל ילד שרוצה לשמור על התמימות שלו יכול להיות קורבן לאדם כזה, ואין לי יותר מה להגיד.

להתפלל שה' יציל אותנו מהטינופת של העולם הזה, ושלא ניפול לתהום מזה. העולם יפול ורק למי שזה כואב בלב וקרוב לקב"ה מחכה לו עולם הבא ויקבל משיח צדקנו ברחמים.

הבעיה שהעולם מלא בעברות כאלה, וזאת העברה שתפיל את העולם, כי זו בעיה של צניעות וחוצפה, שרוצים להפוך את האמת לשקר. מרגע שהמצעד מתקיים ח''ו בלי מחאה נמרצת, תתחיל הידרדרות עצומה בעולם. וזה יגיע לכל אדם ואדם וזה כבר התחיל. הפתעות גדולות וקשות יהיו כבר ממחר, זה לא יעבור בשקט.


  
 עמוד 1 מתוך 1 (1 פריטים)


אתה יכול לצרף קבצים להודעות
אתה יכול לפרסם הודעות בפורום
אתה יכול לפרסם תגובות בפורום
אינך יכול לערוך את ההודעות שפרסמת
סטיסטיקות פורום: פעיל
Forum is unmoderated
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

לקישורים נוספים...