פורום אחרית הימים

אבוד לנצח - פרק 112

אשכול הותחל ע"י: shirel-   בתאריך: 06-22-2009 14:47   תגובות: 0
  22 Jun 2009, 14:47
shirel- לא נמצא עכשיו באתר. פעילות אחרונה ב: 1/1/0001 12:00:00 AM הנהלת אתר סגולות

Not Ranked
הצטרף ב 03-16-2006
אבוד לנצח - פרק 112
פרק 112 - אבוד לנצח
תקשור עם דניאל, סיוון תשס"ט, יוני 2009

הקדמה
זה התחיל ממכתב עצוב שקבלתי, סה"כ רציתי לעזור ליהודי, למנוע ממנו ליפול
בידיו של היצר הרע, ובין לבין, המחשבות מתגלגלות לעוד כמה זיכרונות הקשורים לנושא, בסופו של דבר אמרתי לעצמי להוסיף עוד פרק, אולי בכך נוכל לעזור לעוד יהודי...
אז סה"כ יש לנו 8 קטעים. מכתב עם בעיה, התייחסותו של דניאל, כמה קטעי זיכרון, ותיקשור מסכם עם דניאל.

הראשון:
לפני פחות מחודש אני מקבל מכתב מיואש מיהודי, תציל אותי לפני שאני מפרק בית בישראל, היה מצורף טלפון, לא יכולתי להישאר אדיש והתקשרתי.
היהודי מספר שהוא חרדי ונשוי מספר שנים ואשתו מבזה אותו ומשפילה אותו והוא לא יכול לסבול יותר, נקבע להם ברבנות עוד שבועיים לגירושין. הוא דיבר עם כמה רבנים ונחוש בדעתו להתגרש.
בתקשור עם דניאל הוא מסר לי -
דניאל: שים לב, רק בדור הזה מתגרשים בגלל אישה רעה וקשה. הדור כיום הוא דור אנוכי. ברור שהיא הזיווג שלו. אישה קשה ורעה היא כרטיס כניסה לגן עדן. אם אדם ירא שמים, סובל מעל ומעבר ומקבל את הייסורים באהבה, זה מביא אותו לגן עדן.

השני:
קבלתי טלפון מידיד הגר בבני-ברק, חרדי, ובין היתר הוא מספר לי כי שנים מילדיו בכלא ל"ע, הרחוב השפיע עליהם... נאמר לי פעם שהם לא התייחסו כראוי לילדיהם ולא נתנו להם מספיק תשומת לב...

השלישי:
נזכרתי בסיפור ישן על צדיק כאשר לאישתו כאבה הרגל, הוא אמר לרופא - כואבת לנו הרגל. שים לב, הוא אמר - לנו.

הרביעי:
קטע מתוך המסר "הכתר על הראש של עגל הזהב" פרק 109 באתר.
"כמו אז בהתחלה, הנחש מופיע בכל דור בלבוש אחר ומנסה להפיל את האישה ודרך האישה את הבעל וכל המשפחה היהודית הקדושה".

החמישי:
קטעים מהתיקשורים:
"נשלחנו (כולנו) לעולם הזה לתקן ולהגיע לשלמות".
"הייסורים הם כרטיס הכניסה לעולם הבא"
"באנו (האוטיסטים) לעולם לישר את המחשבות של המבולבלים"

השישי:
ראיתי באחר הסרטים באינטרנט (אם אתה רוצה לראות
לחץ כאן) קטע מדהים על יהודי חרדי שהתגייר, בגלגולו הקודם בזמן השואה, כעס על הקב"ה והשפיע לא טוב על אחרים, בשמיים ניגזר עליו שיחזור בגלגול כלא יהודי. אשתו שהייתה צדיקה, בשמיים, ניתן לה להיות בגן עדן, אך על מנת להשלים את בעלה, ניתנה לה האפשרות לרדת בגלגול, והיא ירדה, גרמה לו להתגייר, והתחתנה איתו.

השביעי:
לסיכום, ניתן לדעתי ללמוד מכאן על החשיבות הקדושה של הבית היהודי, ועל חשיבות הקשר החזק והטהור בין בעל ואשתו לצורך התיקון והשלמות.
וככה היצר הרע בא משגע לאנשים את השכל עם כל מיני צרות שונות ומשונות מפה ועד להודעה חדשה, מכניס אנשים לעצבות ודיכאון עד שהם שוכחים למה באו לעולם הזה, שוכחים מעצמם, לא בונים נכון את הקשר עם האישה והילדים, ומתייחסים כמו מלפפון חמוץ לסובב אותם ולמשפחתם.

על מנת להלחם בו, לנצח, להגיע לשלמות - צריך לנקות ולהוציא מהבית את כל השטויות, להכניס קדושה, טהרה, תורה, אהבה. מתי פעם אחרונה ...

השמיני:
קראתי לדניאל את הפרק, והוא הוסיף (בתיקשור)
דניאל:
השומר אמונים היה יהודי גדול מאד והוא דרש צניעות מכל הקהילה שלו, בין היתר דרש מהנשים ללכת עם גרביים שחורות עבות. עבר לידו חסיד שלו והוא אמר לו - נו, אשתך הולכת עם גרביים שחורות ?, החסיד ענה - היא לא רוצה, היא מתנגדת, מה אני יכול לעשות ?
הרֶבֶּה אמר - טוב, תלך מהחסידות שלנו, אתה לא שייך לנו. אז החסיד אומר: לא רֶבֶּה, אני צריך רֶבֶּה, אישה אני לא צריך כמו שאני צריך רבה, אני אגרש אותה. השומר אמונים אומר לו: עשית את העבודה שלך, עכשיו תלך הביתה והיא תשים גרביים שחורות. החסיד הלך הביתה ואפילו לפני שהגיע לביתו, אשתו רצה אליו ואומרת לו: הנה קניתי גרביים שחורות, ואני מתחילה ללכת עם זה.
מה אני רוצה להגיד ?
העיקר מכל הדבר הזה, אם רוצים בית של שלום ושלוה, צריך בית של קדושה, זה הדבר היחיד שמביא שלום בית, ובית שאין בו קדושה, זה מביא פירוד, כעס ומריבות.
היו צדיקים גדולים מאד, עם נשים קשות, אבל הנשים האלה היו צדיקות .
למה הן היו נשים קשות ? ככה ה' עשה את זה, זה היה התיקון שלהם שהיא תהיה אישה קשה. אבל הצדיקים נשארו עם הנשים שלהן, כי הן עשו להם בית של קדושה. אז הם אהבו את הנשים שלהם, כי הן היו קדושות.
כל העניינים שבעל אומר לאישתו "אני אוהב אותך" וכו', זה דבר שבעל צריך להגיד לאישתו, אבל זה לא עושה את השלום בית. השלום בית בא מהקדושה, טהרה, צניעות, ויהודי שבורח מהקדושה, אין לו שלום - לא עם האישה, לא עם הקב"ה ולא עם אף אחד. הוא כל הזמן אדם לחוץ ומסכן.

בעולמנו, ההשפעות של הגויים והחילונים סביבנו, מטשטשים ופורצים את כל הגבולות שה' נתן לנו, ובמיוחד בקדושה ובטהרה. וחלק מהיהודים, אפילו החרדים ביותר, גם התחילו לפרוץ גבולות אלה, ה' ישמור.
בעולם כזה, אם אדם לא מחזיק חזק בקדושה ובטהרה, אז הוא אבוד לנצח


  
 עמוד 1 מתוך 1 (1 פריטים)


אתה יכול לצרף קבצים להודעות
אתה יכול לפרסם הודעות בפורום
אתה יכול לפרסם תגובות בפורום
אינך יכול לערוך את ההודעות שפרסמת
סטיסטיקות פורום: פעיל
Forum is unmoderated
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

לקישורים נוספים...