פורום חברה

מקורות העם הפלסטיני (הרב אמנון יצחק שליט"א)

אשכול הותחל ע"י: shirel-   בתאריך: 06-12-2009 01:10   תגובות: 0
  12 Jun 2009, 01:10
shirel- לא נמצא עכשיו באתר. פעילות אחרונה ב: 1/1/0001 12:00:00 AM הנהלת אתר סגולות

Not Ranked
הצטרף ב 03-16-2006
מקורות העם הפלסטיני (הרב אמנון יצחק שליט"א)

מתוך פורום. כתבה יהודיה מהנגב לערביה מחיפה.

העם ה"פלסטיני" אינו עם!

העם "הפלסטיני" הוא "פיקציה מוסלמית" שמטרתה אחת ויחידה והיא: לכבוש את ארץ ישראל. בקשר לשם "פלסטינים" קצת היסטוריה. 
הרומיים שכבשו את ישראל קראו לה כחלק מאקט הכיבוש פרוביניקה פלסטינה ע"ש  הפלישתים שישבו בערי החוף הישראליות.
הפלישתים היו יורדי עם אדומי שיער (ג'ינג'ים) שהגיעו לחופי ישראל מאירופה ונעלמו מאיזורנו כ-1600 שנה לפני הולדת מוחמד...ז"א לפני כ-3000 שנה. הם הפלישתים שהגיעו מאריופה לישראל. אין לערבים שנמצאים בחצי האי ערב שום קשר לפלישתים לא גנטית, דתית, תרבותי, היסטורי וגיאורגרפי. הם ערבים ולא פלישתים.
מעולם לא היתה מדינה או ארץ שנקראת "פלסטין". תבחרי כל תיעוד היסטורי...שיראה לנו איפה פלסטין! מתי היתה אי פעם בהיסטוריה עם שקראו לו העם הפלסטיני. מי אתם? מניין באתם? מה הקשר שלכם למדינת ישראל! מעולם לא היה עם פלסטיני באף מקור דתי או גיאוגרפי! איש אינו יכול לאשש את טיעונייך! כולל הקוראן. בקוראן כתוב שארץ ישראל נקראת ישראל וארצו של עם ישראל. יש תיעוד בריטי, תורכי של כל העמים אשר כבשו בזמנו את ארץ ישראל ואין זכר לעם פלסטיני.
הכל זה חלק מתעמולה פלסטיני...הם צביר פלנגות ששונאים זה את זה כמעט כמו שאתם שונאים את היהודים. השנאה לציונים זה הדבר היחיד שמאחד את העם הפלסטיני. זה בסיס עלוב ביותר שעליו אתם מקוננים שאתם עם!

ב-1948 היה מס' הערבים שישבו בישראל היה זהה למס' היהודים שישבו בארצות ערב. מאה עשרים היתה שנה של הגירה וחילופי אוכלוסין ברחבי העולם כולו.
רוב היהודים בארצות ערב היגרו חזרה לארץ ישראל. רוב הערבים שהיו צריכים להגר חזרה לארצם הערביות, לא רק שלא היגרו לארצות ערב אלא נשארו בישראל והמשיכו להסתנן ולחדור בכל דרך שהיא וזאת בשל מדיניותה הרופסת של מדינת ישראל. ועוד רוצים עוד מדינה בנוסף למה שיש להם: ירדן, "פלסטין החדשה" ברצועת עזה והגדה, ולא נשכח את ערביי ישראל שמזהים עצמם כפלסטינים שישארו בישראל ויביאו את אחיהם ובני משפחותיהם מרחבי העולם לארץ ישראל. וכך בעוד עשור או שניים יהיו היהודים מיעוט בארצם...וישראל תהיה "פלסטינית".
הערבים לא יחזרו לארצות מולדתם. לכן זה יקרה או בטוב או בחרב!
ארצם "הקדושה" היא מכה ולא ירושלים.

בשנת 1867 כתב הסופר סמואל לנגהורן ספר שנקרא "מסע תענוגות בארץ הקודש".
הוא טייל בארץ ישראל לאורכה ולרוחבה. הוא לא ראה פה פלסטינים, לא כפרים ערבים ולא ערים שוקקות. הוא ראה ומתאר: ביצות, קדחת, חולות....הוא כינה את ישראל אז: "ארץ הבכה". ומה שיש היום בישראל בנה העם היהודי. ולא פלא אתם חומדים אותו. וכל מה שיש לך: חשמל, מים ואינטרנט זה כי אנחנו מאפשרים לך זאת להבדיל מאחיותייך בארצות ערב.


  
 עמוד 1 מתוך 1 (1 פריטים)


אתה יכול לצרף קבצים להודעות
אתה יכול לפרסם הודעות בפורום
אתה יכול לפרסם תגובות בפורום
אינך יכול לערוך את ההודעות שפרסמת
סטיסטיקות פורום: פעיל
Forum is unmoderated
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

לקישורים נוספים...