מסרים מעולם האמת

ראשי >מסרים מעולם האמת
שאלות ותשובות - פרק 110
השבועות הבאים יהיו קשים ביותר, מפחידים ביותר ומסוכנים ביותר
, אמרנו  שמחודש אלול העולם ישתנה וישתנה. אמרנו שאחרי ל"ג בעומר הדברים יתחילו לרוץ, והם רצים בצורה בלתי רגילה, כל יום יש חדשות יותר מדהימות. אמנם האדם הפשוט יוצא לרחוב והכל כמו שתמיד...
...
שאלות ותשובות
שאלתי את דניאל בתקשור אחר (בתאריך 27/4/2009) האם מגיפת "שפעת החזירים" היא ההזהרה הגדולה, דניאל אמר:שתהיה אזהרה גדולה יותר, אך גם אזהרה זו באה להזהיר את עם ישראל שיעשו תשובה, ושהקב"ה הכל יכול, ולהמחיש לכולם שאנחנו לא יודעים מאפוא תבוא הצרה ל"ע.
...
''בחרב ימותו כל חטאי עמי''
כל אדם יכול לראות שהסכנות מתרבות...בעיקר נגד יהודים. אמנם כל העולם בסכנה.הטבע היום במצב קשה ביותר, ויש כל מיני שינויים דרסטיים במזג האויר...העולם עומד לפני מלחמת עולם שלישית (חס ושלום) המלחמה לפני האחרונה - שהיא מלחמת גוג ומגוג...!
...
בית חולים לנשמות
בשנת תשס"ח  היה ראש השנה הגדול ביותר בהיסטוריה, כי מי שעשה תשובה אז, מי שהחזיק (חי בתשובה) את זה כל השנה, מי שמחכה באמת למשיח כל השנה (תשס"ח), וכל השנה (הזאת) עם המתיחות, עליות וירידות וכל מה שקורה בעולם, ועוד החזיק את הקרבה לקב"ה, הוא ודאי יקבל משיח.
...
שאלות ותשובות - חלק ב'

האם יהיה שלום? האם צריך להכין מלאי של אוכל? האם השנה זו שנת גאולה עפ"י הסימנים? האם שני שליש מהעולם ימחקו חו"ח? האם ארה"ב עומדת להיחרב? האם יפלו טילים במרכז ובירושלים? פאה נוכרית מותר או אסור? מהי שנת החמה? האם העולם יחרב בשלוש שעות?

...
שאלות ותשובות - חלק א'
רק מי שסובל יקבל משיח? תגובה לגבי אסון האוטובוס בדרך לאילת עם 25 הרוגים? מה לעשות לפני שיהיו צרות וייסורים, על מנת לעורר עוד יהודים? מה קורה בדרום? יהיו בחירות? האם המלחמה בדרום היא המלחמה האחרונה? האם בשנה זו תהיה הגדולה בע"ה?
...
לחיות חיי נצח
(המצב הכלכלי) לא יחזור למה שהיה. זה לא יחזור למצב הכלכלי הקודם...אני רוצה להסביר לכם שהמצב היום הולך ומחמיר. גם כלכלי, גשמי וגם מה שנקרא בטחוני. אלה שגרים בארצות של עשיו, הארצות הנוצריות, תיזהרו מאד, כדאי לעשות דין וחשבון עכשיו...!
...